خدمات ما

به صفحه خدمات گروه کرسیران خوش‌آمدید

گروه کرسیران در صدد آن است تا با گردهم آوردن تیم‌های متخصص، فرآیند اخذ پذیرش را برای مخاطبانش تسهیل کند. در همین راستا این مجموعه توانسته افرادی توانمند را در زمینه مشاوره تخصصی در حوزه مورد بحث، کنار هم جمع کند و این سرویس ویژه را از هم‌اکنون به بعد، به تمامی متقاضیان ارائه دهد.

در ادامه گروه کرسیران مدنظر دارد تا در دیگر فرآیندهای اخذ پذیرش (مکاتبات، سرچ دانشگاه، پر کردن فرم اپلیکیشن و...)، به صورت فعال خدمات رسانی کند و از این رو در حال جمع‌آوری تیمی متشکل از بهترین اساتید و متخصصان در این حوزه می‌باشد و این نوید را به تمامی همراهان همیشگی کرسیران می‌دهد که در آینده نزدیک، ازاین خدمات پرده‌برداری نماید.

مشاوره خصوصی

مشاوره خصوصی شما به دو صورت حضوری و یا تلفنی قابل انجام است.

نحوه کار به‌این شکل است که ما پیش از آنکه با شما قرار ملاقات حضوری و یا تلفنی تعیین کنیم، سوالات و پیشینه شما را دریافت خواهیم کرد و بر آن اساس اقدام به تحقیقی چند روزه می‌کنیم تا بتوانیم برای شما به بهترین گزینه ممکن برسیم و پاسخی متناسب با شرایطتان تهیه و تنظیم کرده و در اختیارتان قرار دهیم. 

هزینه مشاوره حضوری و تلفنی

حق‌الزحمه مشاوره به صورت حضوری، به ازای هر ساعت ۷۰هزار تومان و به صورت تلفنی به ازای هر ۴۵ دقیقه، ۶۵ هزار تومان می‌باشد.

مراحل درخواست مشاوره

۱. ابتدا سوال خودتان را به صورت متن و یا صدا به تلگرام پشتیبانی کرسیران(لینک در آخر متن آمده) ارسال نمایید. 

در صورتی که متن می فرستید، به صورت خوانا و مشخص بالای آن بنویسید: «مشاوره حضوری» یا «مشاوره تلفنی.»

در صورتی هم که صدا می‌فرستید، یکی از همین عبارات را پیش از ارسال فایل صدا تایپ کنید. 

۲. نحوه پرداخت و رزرو قرار خود (چه حضوری و چه تلفنی) را از طریق پشتیبانی کرسیران هماهنگ کنید.

۳. پس از انجام مشاوره نیز، اگر مطلب یا سؤالی بی پاسخ ماند و یا جزییاتی مورد بحث بود که نیاز به تحقیق بیشتر داشت، از طریق پشتیبانی آن‌ها را برایتان ارسال می‌کنیم. 

توجه: لطفا پیش از هماهنگی به آدرس دفتر که در سایت آورده شده رجوع نکنید چرا که ممکن است در ساعت مذکور ما در دفتر حضور نداشته باشیم و یا ممکن است هنگامی که شما مراجعه می‌کنید شخص دیگری در حال مشاوره باشد. 

همکاری کرسیران با مؤسسه زروانمهر

مشاوره برای نوشتن SOP(یا انگیزه‌نامه)- تصحیح SOP توسط اساتید مؤسسه زروانمهر

تجربه ما ثابت کرده که مشاوره SOP به بهترین نحو به صورت حضوری انجام می‌شود. نوشتن SOP یکی از مهمترین مراحل در فرایند اپلای می‌باشد که دقت بسیاری می‌طلبد. فرایند نوشتن SOP در یک یا دو جلسه ۱ساعت و نیمه انجام می‌گردد، که هزینه هر جلسه ۲۰۰هزار تومان خواهد بود. اما طبق توافق انجام گرفته، کاربران کرسیران از ۲۰هزار تومان تخفیف در هرجلسه برخوردار می‌شوند. 
غالبا نوشتن SOP در عرض ۲ جلسه اتمام می‌پذیرد. و برخی مواقع حتی یک جلسه هم کافی خواهد بود. اینکه این فرایند چقدر طول بکشد، بسته به نظر خود شما و پیشنهادات استاد مربوطه تعیین می‌گردد.
در اینجا می‌توانید یک نمونه SOP نوشته شده را مشاهده کند. 

نوشتن SOP به شیوه تلفنی: برای دانشجویان شهرستان، و کسانی که امکان شرکت در جلسه حضوری برایشان فراهم نیست، مراحل تنظیم و نوشتن SOP می‌تواند به صورت آنلاین و یا تلفنی نیز انجام پذیرد.
تصحیح SOPشما، در صورت مراجعه مستقل به مؤسسه زروانمهر، هزینه‌ای معادل ۷۵ هزار تومان خواهد داشت که طبق توافق انجام شده با این مؤسسه، کاربران کرسیران می‌توانند از تخفیف ۱۵هزارتومانی بهره‌مند گردند. منظور از تصحیح این است که مصحح کامنت‌هایی بر روی متن ارسالی توسط شما قرار می‌دهد. این کامنت‌ها می‌تواند ایراداتی به گرامر یا نحوه استفاده لغات و...باشد، و یا پیشنهاداتی جهت بهبود ساختار کلی متن. 

نمونه انگیزه‌نامه‌های تصحیح شده را در اینجا ببینید. 

توجه: اگر پس از تصحیح SOP، متوجه شدید که نیاز به بازنویسی متن وجود دارد، هزینه اخذ شده بابت تصحیح اولیه از هزینه کلی بازنویسی کسر می‌گردد. این یعنی هزینه جلسه بازنویسی ۱۲۰هزار تومان(۶۰-۱۸۰) خواهد بود.

ضمنا، تصحیح SOP به صورت حضوری نمی‌باشد و به راحتی به شیوه آنلاین قابل انجام است.

تصحیح رایتینگ تافل و آیلتس

مؤسسه زروانمر ادعا دارد که برای تصحیح رایتینگ شما بهترین و پیشرفته ترین خدمات موجود را با کمترین هزینه ارائه می‌کند. 

تصحیح رایتینگ شما به صورت کامنت‌گذاری توسط متخصصین، تحلیل نرم‌افزاری متن شما و مقایسه آن با دیگر متقاضیان توسط نرم افزار ارائه می‌شود. 

معیار ارزیابی متون دقیقا بر معیا‌رهای مؤسسات برگزار کننده منطبق می‌باشد. ضمنا متن شما از هر لحاظ نمره جداگانه‌ای خواهد گرفت و نمره نهایی را نیز نرم افزار ارائه می‌کند. مثلا، ممکن است گرامر شما قوی باشد اما ساختار متنتان نمره کمی بگیرد. همه این نکات در هر رایتینگ شما بررسی و ارائه می‌شود و با توضیح خدمتتان عرضه می‌گردد.

یک نمونه از رایتینگ تصحیح شده برای تافل را می‌توانید از اینجا ببینید. رایتینگ آیلتس نیز دقیقا به همین صورت صحیح می‌گردد، و فقط نمره از ۹ داده می‌شود. 

نکاتی‌ که باید پیش از ارسال متن خود مد نظر قرار دهید: 

برای آیلتس

در هر ارسال می‌توانید یک فایل ورد برای یک تسک(Task) بفرستید. یادتان باشد که حتما در قسمت موضوع، تاپیک را بنویسید. 

با توجه به اینکه کدام آزمون مد نظرتان قرار دارد(جنرال و یا آکادمیک)، می‌توانید از تاپیک‌های به روزشده زیر استفاده نمایید: 

آکادمیک، تسک ۱

جنرال، تسک ۱

تسک ۲

اگر متنتان را برای آیلتس آکادمیک تسک ۱ نوشته‌اید، حتما سؤالات را از کتاب‌های معتبر موجود در بازار، مثلا کتاب‌های کمبریج و یا دیگر منابع معتبر انتخاب نمایید. عدد و یا صفحه کتاب مربوط به سؤال را نیز تایپ کنید. اگر سؤال از وبسایت خاصی انتخاب شده، لطفا لینک سؤال را در قسمت موضوع قرار دهید. ضمنا می‌توانید برای آیلتس آکادمیک عکس سؤال را نیز آپلود کنید و یا از بانک سؤالات به روز شده ما استفاده کنید. 

برای تافل آی بی تی 

برای بخش Independent، حتما تاپیک خود را وارد کنید. از این بانک سؤالات هم می‌توانید استفاده کنید. 

برای بخش Integrated، حتما سؤالات را از کتاب‌های معتبر موجود در بازار مثل کمبریج، آکسفورد، بارونز، ETS، نرم افزار TPO و غیره انتخاب کنید. شماره تست و یا صفحه و کتاب مربوط به سؤال را نیز تایپ کنید. 

لطفا در هر ارسال، یک فایل ورد و برای یک تسک، در این قالب برای ما بفرستید. 

تفاوت نمره امتحان اصلی شما با نمره ارائه شده توسط ما، برای آیلتس حداکثر نیم نمره و برای تافل حداکثر یک نمره خواهد بود. هزینه تصحیح هر کدام از رایتینگ‌های شما در صورت مراجعه مستقل به مؤسسه زروانمهر ۳۵هزار تومان است که طبق توافق صورت گرفته، کاربران کرسیران از ۲هزارتومان تخفیف روی هر رایتینگ بهره‌مند خواهند بود. 
 

تصحیح یا نوشتن رزومه

هزینه نوشتن رزومه ۷۵هزار تومان و تصحیح آن ۳۰‌هزار تومان می‌باشد. 


کلاس‌های تافل، آیلتس، GRE و GMAT

طبق توافق صورت گرفته با مسئولان مؤسسه زروانمهر، کاربران کرسیران می‌توانند از تخفیف ۱۰درصدی روی کلاس‌های این مؤسسه برخوردار شوند.

در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات مشاوره یا تخفیف، با آیدی تلگرام پشتیبانی کرسیران تماس بگیرید.