خدمات ما

به صفحه خدمات گروه کرسیران خوش‌آمدید

گروه کرسیران در صدد آن است تا با گردهم آوردن تیم‌های متخصص، فرآیند اخذ پذیرش را برای مخاطبانش تسهیل کند. در همین راستا این مجموعه توانسته افرادی توانمند را در زمینه مشاوره تخصصی در حوزه مورد بحث، کنار هم جمع کند و این سرویس ویژه را از هم‌اکنون به بعد، به تمامی متقاضیان ارائه دهد.

در ادامه گروه کرسیران مدنظر دارد تا در دیگر فرآیندهای اخذ پذیرش (مکاتبات، سرچ دانشگاه، پر کردن فرم اپلیکیشن و...)، به صورت فعال خدمات رسانی کند و از این رو در حال جمع‌آوری تیمی متشکل از بهترین اساتید و متخصصان در این حوزه می‌باشد و این نوید را به تمامی همراهان همیشگی کرسیران می‌دهد که در آینده نزدیک، ازاین خدمات پرده‌برداری نماید.

مشاوره خصوصی

مشاوره خصوصی شما به دو صورت حضوری و یا تلفنی قابل انجام است.

نحوه کار به‌این شکل است که ما پیش از آنکه با شما قرار ملاقات حضوری و یا تلفنی تعیین کنیم، سوالات و پیشینه شما را دریافت خواهیم کرد و بر آن اساس اقدام به تحقیقی چند روزه می‌کنیم تا بتوانیم برای شما به بهترین گزینه ممکن برسیم و پاسخی متناسب با شرایطتان تهیه و تنظیم کرده و در اختیارتان قرار دهیم. 

هزینه مشاوره حضوری و تلفنی

حق‌الزحمه مشاوره به صورت حضوری، به ازای هر ساعت ۸۰هزار تومان و به صورت تلفنی به ازای هر ۴۵ دقیقه، ۷۵ هزار تومان می‌باشد.

مراحل درخواست مشاوره

۱. ابتدا سوال خودتان را به صورت متن و یا صدا به تلگرام پشتیبانی کرسیران(لینک در آخر متن آمده) ارسال نمایید. 

در صورتی که متن می فرستید، به صورت خوانا و مشخص بالای آن بنویسید: «مشاوره حضوری» یا «مشاوره تلفنی.»

در صورتی هم که صدا می‌فرستید، یکی از همین عبارات را پیش از ارسال فایل صدا تایپ کنید. 

۲. نحوه پرداخت و رزرو قرار خود (چه حضوری و چه تلفنی) را از طریق پشتیبانی کرسیران هماهنگ کنید.

۳. پس از انجام مشاوره نیز، اگر مطلب یا سؤالی بی پاسخ ماند و یا جزییاتی مورد بحث بود که نیاز به تحقیق بیشتر داشت، از طریق پشتیبانی آن‌ها را برایتان ارسال می‌کنیم. 

توجه: لطفا پیش از هماهنگی به آدرس دفتر که در سایت آورده شده رجوع نکنید چرا که ممکن است در ساعت مذکور ما در دفتر حضور نداشته باشیم و یا ممکن است هنگامی که شما مراجعه می‌کنید شخص دیگری در حال مشاوره باشد. 

نگارش SOP

هزینه نگارش SOP که غالبا پس از انجام مشاوره صورت میگیرد، ۴۸۰هزار تومان است. 

نوشتن SOP به شیوه تلفنی: برای دانشجویان شهرستان، و کسانی که امکان شرکت در جلسه حضوری برایشان فراهم نیست، مراحل تنظیم و نوشتن SOP می‌تواند به صورت آنلاین و یا تلفنی نیز انجام پذیرد.
تصحیح SOP شما هزینه‌ای معادل ۱۲۰هزارتومان خواهد داشت. منظور از تصحیح این است که مصحح کامنت‌هایی بر روی متن ارسالی توسط شما قرار می‌دهد. این کامنت‌ها می‌تواند ایراداتی به گرامر یا نحوه استفاده لغات و...باشد، و یا پیشنهاداتی جهت بهبود ساختار کلی متن. 

ضمنا، تصحیح SOP به صورت حضوری نمی‌باشد و به راحتی به شیوه آنلاین قابل انجام است.

تصحیح یا نوشتن رزومه

هزینه نوشتن رزومه ۱۸۰ هزار تومان و تصحیح آن ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد.